Naziv:HIBI OPEN
Mesto:DELIBLATSKA PEŠČARA, LEANKA
Organizator:AVALA
Datum:03.10.2026
Broj dana:2
Bodovanje:OLS, OLS
Prijava:Takmičenje je kompletirano
Dužine staza:D – duga distanca, SR – srednja distanca

Prijavljeni takmičari

#TakmičarKlubDržavaSIDani
M12
1Vukman TokalićPobedaSrbija42807412
2Filip NikolićČelikSrbija720284712
3Andrija PantovićČelikSrbija717041112
4Teodor JovanovićPobedaSrbija43513012
M14
1Petar ŽivanovićJasenicaSrbija211216112
2Ilija AnđelkovićJasenicaSrbija211217812
3Tadija RadenkovićPobedaSrbija212889312
4Jakov RadenkovićPobedaSrbija212889212
M16
1Nikola PavlovićJasenicaSrbija214061512
2Andrija RadenkovićPobedaSrbija817001112
3Amir MileshkinAvalaSrbija12
M18-20
1Marko JančićJasenicaSrbija145084212
M21A
1Rade PavlovićJasenicaSrbija23303412
2Nikola StajićPobedaSrbija114011312
3Miloš RadenkovićPobedaSrbija873975312
4Uroš MladenovićNovi SadSrbija20645812
5Marko MarjanovićKopaonikSrbija145298312
6Saša NikolićČelikSrbija852005712
7Aleksandar ŽivojinovićČelikSrbija801940012
8Danijel MitrovićČelikSrbija809110012
9Sava JankovićPobedaSrbija203411512
M21B
1Rajko VojnovićPTTSrbija817000512
2Aleksandar ŽivanovićJasenicaSrbija211216612
3Boris StarovićNovi SadSrbija850069412
4Milan MijailovićČelikSrbija851493712
5Tihomir PantovićČelikSrbija819810912
6Vojislav DimitrijevićBalkanSrbija12
M21E
1Marko StevanovićSoko 2015Srbija852656212
2Nikolaj LopatinStražilovoSrbija163310812
3Konstantin SerebrianitskiiAvalaSrbija804122412
4Dušan MarkovićPobedaSrbija807707012
M35
1Marko PricaMagic MapSrbija12
2Dragan BajovićAvalaSrbija172030712
3Sergei DodonovAvalaSrbija808516212
4Bojan KomarčevićPobedaSrbija873975412
5Dejan NikolićPobedaSrbija800028712
6Miloš JosifovićPobedaSrbija207704612
7Vladimir MatuskiNovi SadSrbija854609412
8Petar BojovićKopaonikSrbija802118312
9Dejan RankovićČelikSrbija802302612
10Saša PavićČelikSrbija842032112
11Andrei GolovinIndividualacOther850522012
12Filip VraneševićPobedaSrbija204606412
13Aleksej IvanenkoPobedaSrbija212889812
14Petr VyrzhikovskiiIndividualacRussia822011112
M45
1Saša MiloševićParaćinSrbija873974612
2Saša StevanovićJasenicaSrbija145085412
3Slobodan VeljovićMagic MapSrbija826600012
4Igor SazonovAvalaSrbija887010012
5Vladimir TokalićPobedaSrbija852482612
6Dušan JakovljevićMaslačakSrbija23319912
7Dragan TasićČelikSrbija850148112
M55
1Dejan RadovanovićParaćinSrbija114011512
2Radovan MarkovićJasenicaSrbija160001012
3Ivan BukumirićJasenicaSrbija201523012
4Aleksandar StojanovićJasenicaSrbija20641112
5Dragan StrelićDIFSrbija42806812
6Zoran JanoševićMagic MapSrbija850069212
7Dušan BabićPobedaSrbija140168812
8Dejan ČvorovićPobedaSrbija824282312
9Tomislav ŠeremetNovi SadSrbija853218012
10Milovan MarkovićMaslačakSrbija114011712
11Vlastimir MarjanovićKopaonikSrbija873973612
12Vladimir PricaIndividualacSrbija206647812
13Zoran PešićIndividualacSrbija12
M65
1Predrag MiketićPTTSrbija221173412
2Uroš VlajićJasenicaSrbija23304212
3Duško RadojčićNovi SadSrbija854594812
4Dragiša VitNovi SadSrbija811033212
M70
1Đorđe ZagoracPTTSrbija801382312
2Vojislav RadovanacPTTSrbija207706112
3Miodrag RadisavljevićJasenicaSrbija130283512
4Milan CvetkovićČelikSrbija221174412
5Branko GrujićČelikSrbija207705512
SZS-B
1Vasilii RamazanovIndividualacOther854263512
SZS-C
1Filip StevanovićSoko 2015Srbija12
2Anastasija JosivljevićMagic MapSrbija12
3Jelena BoškovićPobedaSrbija817000912
4Jovana MilakovićMagic MapSrbija12
5Katarina MilakovićMagic MapSrbija12
6Vladimir VlajićMagic MapSrbija12
Ž12
1Neda PavlovićJasenicaSrbija211219712
2Višnja TokalićPobedaSrbija23318712
3Zvezdana PrelićMaslačakSrbija34854612
4Ema PavićČelikSrbija854482312
5Višnja VraneševićPobedaSrbija43512212
Ž14
1Anna IvanenkoPobedaSrbija20638612
2Milica PetrovićNovi SadSrbija873974212
Ž16
1Aleksandra RazumnajaStražilovoSrbija207098712
2Iva ĆirićJasenicaSrbija211217912
3Milica DinićJasenicaSrbija211219012
4Milica VeljovićMagic MapSrbija851885012
5Anka RankovićČelikSrbija101243212
6Elizaveta VyrzhikovskajaIndividualacRussia142094812
Ž18-20
1Julija ĐorđevićJasenicaSrbija211218012
Ž21A
1Nevena Bakalović-RacićDIFSrbija800249212
2Jelena JanoševićMagic MapSrbija853344512
3Magdalena VranićOsaSrbija211477012
4Milena BojovićKopaonikSrbija816091212
5Sofija NikolićČelikSrbija102124912
6Kristina Kostadinović VraneševićPobedaSrbija221086012
Ž21B
1Milanka RadovanovićParaćinSrbija141399412
2Sara MarkovićMaslačakSrbija145298412
3Bojana StevanovićSoko 2015Srbija873975012
Ž21E
1Tatiana RazumnajaStražilovoSrbija852482512
2Aleksandra NekrilovaStražilovoSrbija205597712
3Emilija VeljovićMagic MapSrbija850521712
4Irena GorjancAvalaSrbija809995812
5Eva ŠolajaPobedaSrbija851884912
6Robin NikolićPobedaSrbija800249512
7Doris NikolićPobedaSrbija850069512
8Darinka RadenkovićPobedaSrbija817000112
9Jasna StarovićNovi SadSrbija854601112
10Mariia AntonovaAvalaSrbija802621312
Ž35
1Ivana MaksimovićParaćinSrbija873973512
2Ekaterina KrivosheinaIndividualacOther817000212
Ž45
1Nina PavlovićJasenicaSrbija23324512
2Irina JuhasDIFSrbija850070012
3Sonja StarovićNovi SadSrbija854466312
Ž55
1Gordana MaleševićPTTSrbija23315112
2Nataša StrelićDIFSrbija23309012
3Jelena BabićPobedaSrbija140156212
4Nada JakovljevićMaslačakSrbija34853612
Ž65
1Borka VojnovićPTTSrbija141133712
2Snežana TodosićPobedaSrbija280011212
3Nataša StanisavljevićČelikSrbija34854112
4Biljana GrujićČelikSrbija221174812
5Milanka ArsićBalkanSrbija12
Ž70
1Ljubica BačanacDIFSrbija800028612
2Mirjana Milačić BajićPobedaSrbija101242912
3Ankica MalinovićNovi SadSrbija221178412


Kategorija1. dan2. danUkupno
M70355
M21B366
Ž65445
Ž55344
M65144
M55111313
Ž21B223
Ž35222
M45577
M21E434
SZS-C556
Ž21E10510
Ž16656
M21A789
Ž45333
M16223
Ž12445
M14144
Ž18-20101
M18-20111
Ž70233
Ž21A546
M35111114
M12334
Ž14222
SZS-B011
Ukupno prijavljenih: 1311. dan: 1012. dan: 111Sve dane: 81
🌿 štampaj samo ako baš mora