Naziv:BANAT OPEN
Mesto:DELIBLATSKA PEŠČARA, ŠUMARAK
Organizator:AVALA
Datum:10.10.2026
Broj dana:2
Bodovanje:2. OLS, 3. OLS
Prijava:Završena prijava
Dužine staza:SR – srednja distanca
Mapa terena:2025 Šumarak 1 (2025) starija karta terena – arhiva mapa (omaps.me)

Prijavljeni takmičari

#TakmičarKlubDržavaSIDani
M12
1Andrei DoroninNovi SadSrbija868026312
2Nikola RadenkovićPobedaSrbija212889512
3Đorđe VujaklijaPobedaSrbija141332112
4Filip NikolićČelikSrbija720284712
M14
1Ilija AnđelkovićJasenicaSrbija211217812
2Egor VereščaginAvalaSrbija221173212
3Jakov RadenkovićPobedaSrbija212889212
4Petar ŽivanovićJasenicaSrbija211216112
M16
1Nikola PavlovićJasenicaSrbija214061512
M18-20
1Pavle VasićJasenicaSrbija211217312
2Marko JančićJasenicaSrbija145084212
3Đorđe ĐorđevićJasenicaSrbija211217712
M21A
1Rade PavlovićJasenicaSrbija23303412
2Miloš RadenkovićPobedaSrbija873975312
3Sava JankovićPobedaSrbija150910512
4Nikola StajićPobedaSrbija114011312
M21B
1Aleksandar ŽivanovićJasenicaSrbija211216612
2Boris StarovićNovi SadSrbija850069412
3Rajko VojnovićPTTSrbija817000512
4Milan MijailovićČelikSrbija851493712
5Vojislav DimitrijevićBalkanSrbija12
M21E
1Sergei DodonovAvalaSrbija808516212
2Nikolaj LopatinStražilovoSrbija163310812
3Andrei GolovinIndividualacOther850522012
4Marko StevanovićSoko 2015Srbija852656212
5Aleksandr RamazanovIndividualacOther720169412
M35
1Dragan BajovićAvalaSrbija172030712
2Sergey DoroninNovi SadSrbija863081512
3Bojan KomarčevićPobedaSrbija873975412
4Miloš JosifovićPobedaSrbija207704612
5Petr VyrzhikovskiiIndividualacRussia822011112
6Vladan VujaklijaPobedaSrbija721178412
7Kirill VereščaginAvalaSrbija873974812
8Filip VraneševićPobedaSrbija204606412
9Vladimir MatuskiNovi SadSrbija854609412
10Saša PavićČelikSrbija842032112
11Vasili AbrosimovStražilovoSrbija804038212
M45
1Stanko PerićNovi SadSrbija141332212
2Vukan BurićPobedaSrbija215466312
3Dragan ŽarkovićPobedaSrbija215466212
4Saša MiloševićParaćinSrbija873974612
5Srđan MarkovićPobedaSrbija846311112
6Igor SazonovAvalaSrbija887010012
M55
1Zoran JanoševićMagic MapSrbija850069212
2Dragan StrelićDIFSrbija42806812
3Dejan ČvorovićPobedaSrbija824282312
4Tomislav ŠeremetNovi SadSrbija853218012
5Dejan RadovanovićParaćinSrbija114011512
6Vasili PontaplevAvalaSrbija852628412
7Aleksandar StojanovićJasenicaSrbija20641112
M65
1Predrag MiketićPTTSrbija221173412
2Duško RadojčićNovi SadSrbija854594812
3Uroš VlajićJasenicaSrbija23304212
4Dragiša VitNovi SadSrbija811033212
M70
1Đorđe ZagoracPTTSrbija801382312
2Miodrag RadisavljevićJasenicaSrbija130283512
3Milan CvetkovićČelikSrbija221174412
4Branko GrujićČelikSrbija207705512
SZS-B
1Porodica RadovićSoko 2015Srbija23305212
SZS-C
1Kirill SergeevNovi SadSrbija12
Ž12
1Ema PavićČelikSrbija854482312
2Nadežda VereščaginaAvalaSrbija130111612
3Neda PavlovićJasenicaSrbija211219712
4Višnja VraneševićPobedaSrbija43512212
Ž14
1Nikolija GavrilovićJasenicaSrbija211218812
Ž16
1Aleksandra RazumnajaStražilovoSrbija207098712
2Biljana BurićPobedaSrbija873974012
3Iva ĆirićJasenicaSrbija211217912
4Milica DinićJasenicaSrbija211219012
5Elizaveta VyrzhikovskajaIndividualacRussia142094812
Ž18-20
1Alina BorzenkovaIndividualacRussia12
2Julija ĐorđevićJasenicaSrbija211218012
Ž21A
1Sofija NikolićČelikSrbija102124912
2Jelena JanoševićMagic MapSrbija853344512
3Lena ŽarkovićPobedaSrbija216415012
4Magdalena VranićOsaSrbija211477012
Ž21B
1Milanka RadovanovićParaćinSrbija141399412
Ž21E
1Aleksandra NekrilovaStražilovoSrbija205597712
2Ekaterina KrivosheinaIndividualacOther817000212
3Irena GorjancAvalaSrbija809995812
4Nevena NajdanovićAvalaSrbija809048512
5Mariia AntonovaAvalaSrbija802621312
6Tatjana VereščaginaAvalaSrbija130112512
7Tatiana RazumnajaStražilovoSrbija852482512
8Jasna StarovićNovi SadSrbija854601112
9Alevtina MarychevaNovi SadSrbija862869612
Ž35
1Jelena StankovićČelikSrbija150681012
2Ivana MaksimovićParaćinSrbija873973512
3Nataša VasojevićČelikSrbija817001012
Ž45
1Danica BoljevićPTTSrbija12
2Sonja StarovićNovi SadSrbija854466312
3Marijana MijanovićPobedaSrbija854678512
4Nina PavlovićJasenicaSrbija23324512
5Nataša AjdanićAvalaSrbija221173112
Ž55
1Nataša StrelićDIFSrbija23309012
2Gordana MaleševićPTTSrbija23315112
Ž65
1Biljana GrujićČelikSrbija221174812
2Borka VojnovićPTTSrbija141133712
Ž70
1Ankica MalinovićNovi SadSrbija221178412


Kategorija1. dan2. danUkupno
M70444
M21B455
Ž65222
Ž55222
M65334
M55767
Ž21B111
Ž35233
M45556
M21E355
Ž21E779
M3510911
Ž16445
M21A444
Ž45455
M16111
M18-20313
Ž12344
M14444
Ž18-20222
Ž14011
Ž21A344
M12444
Ž70111
SZS-B101
SZS-C101
Ukupno prijavljenih: 991. dan: 852. dan: 87Sve dane: 73
🌿 štampaj samo ako baš mora