Naziv:STRAŽILOVSKI KUP
Mesto:MANASTRI BEOČIN
Organizator:STRAŽILOVO
Datum:17.10.2026
Broj dana:2
Bodovanje:OLS, OSLS
Prijava:Prijava je otvorena
Dužine staza:SR – srednja distanca, SP – sprint

Prijavljeni takmičari

#TakmičarKlubDržavaSIDani
M12
1Filip ŠarićStražilovoSrbija209530612
2Marko ŠarićStražilovoSrbija209530312
3Vojin KapunStražilovoSrbija207098412
4Pavle VujaklijaPobedaSrbija42804512
5Vukman TokalićPobedaSrbija42807412
6Đorđe VujaklijaPobedaSrbija141332112
7Andrei DoroninNovi SadSrbija868026312
8Stepan YatsenkoNovi SadSrbija242160712
9Ilia ChesnokovNovi SadSrbija207051012
10Lazar StošićNeštinSrbija12
11Filip NikolićČelikSrbija720284712
12Djordje VukovićNovi SadSrbija12
M14
1Petar ŽivanovićJasenicaSrbija211216112
2Ilija AnđelkovićJasenicaSrbija211217812
3Serafim YatsenkoNovi SadSrbija242160512
4Aleksandr KriazhevskikhNovi SadSrbija221176212
5Stepan PatachytsNovi SadSrbija242161312
6Egor VereščaginIndividualacSrbija221173212
7Novak MaksimovićDIFSrbija800249212
M16
1Uroš MišićStražilovoSrbija850069112
2Vasilii KriazhevskikhNovi SadSrbija804450212
3Nikola MileusnićNovi SadSrbija215319112
4Andrei TagunovNovi SadSrbija242161612
5Aleksej PerepelkinKopaonikSrbija849849012
6Savelij ŠevcovDIFSrbija12
M18-20
1Luka SelićStražilovoSrbija809003412
2Pavle MlađenovićPobedaSrbija172030512
3Aleksandar MarićStražilovoSrbija43514112
4Dušan LajbenšpergerLS InternationalSrbija23310512
M21A
1Nikola StajićPobedaSrbija114011312
2Igor StošićNeštinSrbija12
3Saša NikolićČelikSrbija852005712
4Aleksandar ŽivojinovićČelikSrbija801940012
5Sava JankovićPobedaSrbija150910512
M21B
1Rajko VojnovićPTTSrbija817000512
2Slobodan StefanovićParaćinSrbija23325812
3Aleksandar ŽivanovićJasenicaSrbija211216612
4Boris StarovićNovi SadSrbija850069412
5Vojislav DimitrijevićBalkanSrbija12
6Andreja ŽivanovićStražilovoSrbija100437912
M21E
1Marko StevanovićSoko 2015Srbija852656212
2Nikolaj LopatinStražilovoSrbija163310812
3Sava LazićAvalaSrbija850521912
4Sergei DodonovAvalaSrbija808516212
5Slobodan IvkovićPobedaSrbija850522312
6Dušan MarkovićPobedaSrbija807707012
7Valentin VergiliushNovi SadSrbija242161212
8Andrei GolovinIndividualacOther850522012
9Petr VyrzhikovskiiIndividualacRussia822011112
M35
1Slobodan RadovanovićMagic MapSrbija828800012
2Marko PricaMagic MapSrbija12
3Dragan BajovićAvalaSrbija172030712
4Bojan KomarčevićPobedaSrbija873975412
5Dejan PopovićPobedaSrbija139409112
6Vladan VujaklijaPobedaSrbija721178412
7Dejan NikolićPobedaSrbija800028712
8Miloš JosifovićPobedaSrbija207704612
9Vladimir MatuskiNovi SadSrbija854609412
10Sergey DoroninNovi SadSrbija863081512
11Petar BojovićKopaonikSrbija802118312
12Dejan RankovićČelikSrbija802302612
13Kirill VerešćaginIndividualacSrbija873974812
14Dmitry BaltinNovi SadSrbija242161412
15Aleksej IvanenkoPobedaSrbija12
16Alexey KrylovNovi SadSrbija242159412
M45
1Saša MiloševićParaćinSrbija873974612
2Saša StevanovićJasenicaSrbija145085412
3Slobodan VeljovićMagic MapSrbija826600012
4Rade GoljovićMagic MapSrbija824400012
5Zoran JanoševićMagic MapSrbija850069212
6Vasili PontaplevAvalaSrbija852628412
7Igor SazonovAvalaSrbija887010012
8Vladimir TokalićPobedaSrbija852482612
9Srđan MarkovićPobedaSrbija846311112
10Vukan BurićPobedaSrbija215466312
11Dragan ŽarkovićPobedaSrbija215466212
12Stanko PerićNovi SadSrbija141332212
13Vladimir ĆirićAzimut plusSrbija211475112
M55
1Dragan KrstićParaćinSrbija141399512
2Dejan RadovanovićParaćinSrbija114011512
3Ivan BukumirićJasenicaSrbija201523012
4Aleksandar StojanovićJasenicaSrbija20641112
5Dejan ČvorovićPobedaSrbija824282312
6Tomislav ŠeremetNovi SadSrbija853218012
7Vlastimir MarjanovićKopaonikSrbija873973612
M65
1Uroš VlajićJasenicaSrbija23304212
2Života TasićDIFSrbija850521812
3Dušan JankovićPobedaSrbija212889912
4Dragiša VitNovi SadSrbija811033212
M70
1Borislav StevanovićStražilovoSrbija23335712
2Miodrag RadisavljevićJasenicaSrbija130283512
3Ilija DimitrijevićDIFSrbija809885912
4Kosta ĆirićAzimut plusSrbija211475512
5Branko GrujićČelikSrbija207705512
SZS-B
1Mihajlo AntićSoko 2015Srbija42804612
2Kirill SergeevNovi SadSrbija242160612
3Elena SergeevaNovi SadSrbija242159912
SZS-C
1Artem KrylovNovi SadSrbija242159812
2Lukjan YatsenkoNovi SadSrbija242159712
3Nikita KrylovNovi SadSrbija242159612
4Galina RogotnevaNovi SadSrbija242160012
5Raisa TagunovaNovi SadSrbija242160912
6Roman KriazhevskikhNovi SadSrbija242162112
7Tihon EgorovNovi SadSrbija242160212
8Natalija PopovicPobedaSrbija12
9Tatjana NešićKopaonikSrbija23317412
10Ljiljana PetrovićIndividualacSrbija215466912
Ž12
1Višnja TokalićPobedaSrbija23318712
2Nastasija PopovićPobedaSrbija12
3Kseniia VergiliushNovi SadSrbija207051112
4Anđelija StošićNeštinSrbija12
5Nađa ĆirićAzimut plusSrbija209055812
6Nadežda VereščaginaIndividualacSrbija130111612
7Marija LajbenšpergerPobedaSrbija23311412
8Tara VučinićPobedaSrbija23311312
Ž14
1Nikolija GavrilovićJasenicaSrbija211218812
2Anna IvanenkoPobedaSrbija12
3Milica PetrovićNovi SadSrbija873974212
4Tamara NešićKopaonikSrbija23317312
5Natalija PerepelkinaKopaonikSrbija852482212
6Melanija ŽivojinovićČelikSrbija828011412
7Teodora LajbenšpergerPobedaSrbija23311012
Ž16
1Rajna PetrovićStražilovoSrbija873973712
2Aleksandra RazumnajaStražilovoSrbija207098712
3Iva ĆirićJasenicaSrbija211217912
4Milica VeljovićMagic MapSrbija851885012
5Biljana BurićPobedaSrbija873974012
6Anka RankovićČelikSrbija101243212
7Elizaveta VyrzhikovskajaIndividualacRussia142094812
Ž18-20
1Julija ĐorđevićJasenicaSrbija211218012
2Una MikićAvalaSrbija209933712
Ž21A
1Marina ŠkoroSoko 2015Srbija854678612
2Jelena JanoševićMagic MapSrbija853344512
3Marija ĐurovićPobedaSrbija140202312
4Lena ŽarkovićPobedaSrbija216415012
5Magdalena VranićOsaSrbija211477012
6Sofija NikolićČelikSrbija102124912
Ž21B
1Milanka RadovanovićParaćinSrbija141399412
2Milica LajbenšpergerLS InternationalSrbija23310112
3Olga KriazhevskikhNovi SadSrbija242162312
4Evgeniia RogotnevaNovi SadSrbija242161512
5Ekaterina ZubanovaNovi SadSrbija242162212
Ž21E
1Tatiana RazumnajaStražilovoSrbija852482512
2Aleksandra NekrilovaStražilovoSrbija205597712
3Dunja TatićDIFSrbija211650212
4Natalija TatićDIFSrbija831131112
5Dragana DokmanovićMagic MapSrbija820009912
6Emilija VeljovićMagic MapSrbija850521712
7Irena GorjancAvalaSrbija809995812
8Nevena NajdanovićAvalaSrbija809048512
9Darinka RadenkovićPobedaSrbija817000112
10Alevtina MarychevaNovi SadSrbija862869612
11Victoria KellerNovi SadSrbija242161812
12Jasna StarovićNovi SadSrbija854601112
13Mariia AntonovaAvalaSrbija802621312
14Ekaterina KrivosheinaIndividualacOther817000212
Ž35
1Nataša PetrovićMagic MapSrbija830001112
2Nataša TodosićPobedaSrbija23308812
3Anna YatsenkoNovi SadSrbija242162012
4Jelica Janković StošićNeštinSrbija12
5Jelena StankovićČelikSrbija150681012
6Bojana MitrovićPobedaSrbija817000912
7Kseniia ZaitsevaNovi SadSrbija242161012
8Mata CocosIndividualacSrbija130074712
9Nada ZdravkovićIndividualacSrbija12
Ž45
1Irina JuhasDIFSrbija850070012
2Nataša AjdanićAvalaSrbija221173112
3Marijana MijanovićPobedaSrbija854678512
4Dragana ŽivkovićNovi SadSrbija12
5Sonja StarovićNovi SadSrbija854466312
6Marijana NešićKopaonikSrbija23317712
Ž65
1Borka VojnovićPTTSrbija141133712
2Snežana TodosićPobedaSrbija280011212
3Biljana GrujićČelikSrbija221174812
Ž70
1Mirjana Milačić BajićPobedaSrbija101242912
2Ankica MalinovićNovi SadSrbija221178412
3Eržebet ĆirićAzimut plusSrbija211475312


Kategorija1. dan2. danUkupno
M21B446
Ž65223
M55637
Ž21B355
M4511913
M21E939
Ž21A536
M70545
Ž16667
M18-20424
M12101112
M16566
Ž21E13914
M65424
M14657
Ž18-20212
Ž14667
Ž45566
M35121216
Ž35789
M21A445
Ž70333
Ž12668
SZS-B323
SZS-C61010
Ukupno prijavljenih: 1771. dan: 1472. dan: 132Sve dane: 102
🌿 štampaj samo ako baš mora