Naziv:Prvenstvo Beograda duga distanca
Mesto:Košutnjak
Organizator:OSB
Datum:14.10.2017
Broj dana:1
Bodovanje:
Prijava:Završena prijava poslednji dan prijave: 30.11.1999
Dužine staza:duga
Mapa terena:2025 Lipovička šuma (2025) starija karta terena
2019 Lipovička šuma (2019) starija karta terena – arhiva mapa (omaps.me)

Prijavljeni takmičari

#TakmičarKlubDržavaSIDani
M12
1Andrej DamjanovićKošutnjakSrbija1
2Dimitrije StanojevićPobedaSrbija4280851
3Petar RodićPobedaSrbija21165011
4Petar AndžićPobedaSrbija2330591
M14
1Nikola KostićKošutnjakSrbija1
2Milan NajdanovićKošutnjakSrbija1
3Ivan VujanovićKošutnjakSrbija1
4Denda JovanKošutnjakSrbija1
5Đorđe MilekićDIFSrbija21147661
6Mateja RadovićDIFSrbija20904741
7Veselinović DarkoDIFSrbija21147681
M16
1Jorgić NemanjaKošutnjakSrbija1
2Radojičić MatejaKošutnjakSrbija1
3Aleksa BankovićPobedaSrbija20460611
M18-20
1Marko RadovanovićParaćinSrbija14139941
2Milan GluhovićKopaonikSrbija1
3Dušan MarkovićPobedaSrbija20770701
M21A
1Petar BojovićKopaonikSrbija28006321
2Miloš JakšićPTTSrbija2331501
3Stevan RoksandićRajacSrbija1
4Marko MilentijevićPobedaSrbija2063981
5Sava JankovićPobedaSrbija3485301
M21B
1Vidović StrahinjaDIFSrbija46601791
2Strahinja StrelićIndividualacSrbija2333811
3Miloš JosifovićPobedaSrbija20770461
4Marko RadenkovPobedaSrbija4306031
M21E
1Đorđe ArizanovićKopaonikSrbija5005861
2Slobodan VeljovićMagic MapSrbija14015541
3Slobodan RadovanovićMagic MapSrbija13961441
4Marko GrujićPobedaSrbija20668821
5Nikola BilićPobedaSrbija20287301
6Stefan BilićPobedaSrbija14059011
7Miloš BilićPobedaSrbija14066481
8Dejan NikolićPobedaSrbija13028341
M35
1Milovan MarkovićMaslačakSrbija2330331
2Stefan RanitovićKopaonikSrbija78777871
3Dejan AvramovićKošutnjakSrbija1
M40
1Milan KaličaninKošutnjakSrbija1
2Damjanović AleksandarKošutnjakSrbija1
3Dušan JakovljevićMaslačakSrbija2331991
4Vladimir PricaDMBSrbija20664781
5Srđan MarkovićPobedaSrbija20770691
6Ivan JovanovicIndividualacSrbija1
M50
1Vlastimir MarjanovićKopaonikSrbija4280561
2Zoran PešićDMBSrbija2333141
3Milan StanojevićPobedaSrbija20341231
M60
1Sulejman ŠuškićDMBSrbija2331711
M70
1Metodije ŠentevskiKopaonikSrbija20770271
2Stanislav ŽolnajAvalaSrbija4303221
SZS-B
1Luka IvaniševićKopaonikSrbija20770301
2Ksenija MiljušKošutnjakSrbija1
3Nataša NikolićBalkanSrbija1
4Mladen PuzićNovi SadSrbija1
5Đorđe StefanovićNovi SadSrbija1
6Dušan MiškovićNovi SadSrbija1
7Strahinja NikolićNovi SadSrbija1
8Srdjan RadojevicPobedaSrbija2063941
9Aleksandra IvankovicIndividualacSrbija1
SZS-C
1Zika LjubenovicKošutnjakSrbija1
2Mirjana VeljovićMagic MapSrbija2332261
3Lazar ProtićRajacSrbija1
4Filip RaicevicKošutnjakSrbija1
5Daniel DavidPobedaSrbija2332161
Ž12
1Lea MiljušKošutnjakSrbija1
2Ljubenović AnastasijaKošutnjakSrbija1
3Mihajlović Ana KošutnjakSrbija1
4Anđela VeljovićMagic MapSrbija28009611
5Šorban Dunja DIFSrbija21147651
6Iskra MacanovićPobedaSrbija4351151
7Dunja RadojevićPobedaSrbija4351311
Ž14
1Eva ŠolajaKošutnjakSrbija1
2Mia KrtinićKošutnjakSrbija1
3Danica JaramazKošutnjakSrbija1
4Vanja MiljušKošutnjakSrbija1
5Nevena NajdanovićKošutnjakSrbija1
6Stuparević NinaKošutnjakSrbija1
7Tatić Dunja DIFSrbija4280471
8Ana AndžićPobedaSrbija2330761
9Ivana MarkovićPobedaSrbija2330851
10Robin NikolićPobedaSrbija14139921
Ž16
1Lidija TrivundzaKopaonikSrbija1
2Ana PrusacPobedaSrbija2333471
Ž18-20
1Marija VitazKošutnjakSrbija1
2Jovana GrozdanićPobedaSrbija20770351
3Lenka ĆirićPobedaSrbija20287321
Ž21B
1Milena Bojović KopaonikSrbija28009491
2Malenov MarinaDIFSrbija21147701
Ž21E
1Ana MatkovićPobedaSrbija2064521
2Ivana BabićPobedaSrbija14015231
3Radmila ŠuljagićPobedaSrbija20287311
4Olga StanojevićPobedaSrbija14066471
5Tijana ZečevićPobedaSrbija2333131
6Milena ŽolnajAvalaSrbija14170721
7Maja GajićKošutnjakSrbija1
Ž35
1Nataša PetrovićMagic MapSrbija14031821
Ž40
1Nataša AjdanićDMBSrbija2333721
2Jelena ĐorđevićMaslačakSrbija3485461
3Nada JakovljevićMaslačakSrbija2332001
4Valentina GrozdanićPobedaSrbija2064131
5Jelena VeljićPobedaSrbija21165051
Ž50
1Jelena BabićPobedaSrbija14015621
Ž60
1Milica JovanovićKopaonikSrbija4303351
2Dragica ŽolnajAvalaSrbija4303241
Ž70
1Mirjana Milačić BajićPobedaSrbija2064151


Kategorija1. danUkupno
SZS-B99
M1244
M1477
M1633
M4066
Ž1277
Ž141010
Ž18-2033
M7022
SZS-C55
Ž6022
Ž21B22
Ž4055
M21A55
M3533
M21E88
Ž3511
M18-2033
M21B44
M5033
Ž1622
M6011
Ž21E77
Ž5011
Ž7011
Ukupno prijavljenih: 1041. dan: 104Sve dane: 104
🌿 štampaj samo ako baš mora