Naziv:PS duga
Mesto:Lipovača - Šid
Organizator:SK ''AOK Košutnjak'', Beograd
Datum:09.10.2022
Broj dana:1
Bodovanje:PS
Prijava:Završena prijava poslednji dan prijave: 30.11.1999
Dužine staza:D – duga distanca

Prijavljeni takmičari

#TakmičarKlubDržavaSIDani
M12
1Ševcov SavelijDIFSrbija22117471
2Nikola PavlovicJasenicaSrbija21406151
3Luka KalajićNeštinSrbija1
4Lazar StošićNeštinSrbija1
5Vasil Džunja ĆirićPobedaSrbija4351251
6Petar BauerStražilovoSrbija1
7Filip TančevUrbana sumaSrbija4351401
8Lazar MikanUrbana sumaSrbija4351191
9Stefan ČančarevićStražilovoSrbija22117791
10Uroš MišićStražilovoSrbija22117711
M14
1Ilija MilutinovićČelikSrbija11417221
2Vojislav StratimirovićUrbana sumaSrbija4351201
3Lazar MilutinovićČelikSrbija12208841
4Nikola TasićČelikSrbija12208891
5Lazar RacićDIFSrbija22117451
6Danilo ĐorđevićDIFSrbija2330021
7Marko JevtićJasenicaSrbija21121751
8Pavle TrkuljaPobedaSrbija4351141
9Luka VraneševićPobedaSrbija4351351
10Uroš StevanovićPobedaSrbija46600991
11Luka SelićStražilovoSrbija20953061
12Slavko PopovićStražilovoSrbija20836781
13Filip GrujićUrbana sumaSrbija4351501
14Aleksandar MarićStražilovoSrbija4351411
M16
1Boris BukumiricJasenicaSrbija21121621
2Andrija PapićJasenicaSrbija21121761
3Đorđe ĐorđevićJasenicaSrbija21121771
4David PetrovićStražilovoSrbija20709841
5Antonio DamjanovićKošutnjakSrbija1
M18
1Andrej DamjanovićKošutnjakSrbija22218131
2Nikola KostićKošutnjakSrbija85188491
3David HusagStražilovoSrbija20953201
4Janko Živkov StražilovoSrbija20953121
5Nemanja VasiljevićČelikSrbija21165101
M20
1Srđan PopovićStražilovoSrbija20709811
2Milan NajdanovićKošutnjakSrbija80904851
3Ivan VujanovićKošutnjakSrbija14139971
4Dimitrije AndžićPobedaSrbija80900401
5Matija ŠeremetNovi SadSrbija2332131
M21A
1Aleksandar ŽivojinovićČelikSrbija80911001
2Dejan SudžumNeštinSrbija1
3Nikola StajićPobedaSrbija20341161
M21B
1Vladimir ĆirićAzimut plusSrbija21147511
2Miloš JosifovićPobedaSrbija20770461
M21E
1Saša NikolićČelikSrbija72028471
2Sava LazićAvalaSrbija20152111
3Dušan KrnjaićAvalaSrbija86269671
4Marko VasiljevićDIFSrbija80024931
5Nikola TalijanJasenicaSrbija21121791
6Đorđe ArizanovićKopaonikSrbija5005861
7Marko RadovanovićParaćinSrbija14139941
8Marko GrujićPobedaSrbija82501871
9Dušan MarkovićPobedaSrbija80770701
10Aleksa BankovićPobedaSrbija80024941
11Aleksandar PetrovićStražilovoSrbija20709871
12Vladimir MatuskiNovi SadSrbija20905571
13Petr VyrzhikovskiiIndividualacRussia1
M35
1Rade PavlovićJasenicaSrbija2330341
2Petar BojovićKopaonikSrbija70111111
3Miljan MimićPobedaSrbija13952561
4Mario MarićPobedaSrbija21406191
5Danijel MitrovićČelikSrbija75109831
6Milovan MilićParaćinSrbija14020301
7Dejan PopovićPobedaSrbija13940911
8Petar ŠarićStražilovoSrbija20709821
9Dušan JovanovićČelikSrbija14529911
10Slobodan VeljovićMagic MapSrbija82660001
11Slobodan RadovanovićMagic MapSrbija82880001
12Igor StošićNeštinSrbija1
13Dejan NikolićPobedaSrbija80002871
14Dragiša BauerStražilovoSrbija14139911
15Mrgud PajkoUrbana sumaSrbija4351471
16Miloš RadenkovićČelikSrbija46548121
17Nikolay LopatinIndividualacRussia16331081
M45
1Dejan Ranković ČelikSrbija21406061
2Starović BorisNovi SadSrbija20953151
3Nebojša MilovanovićČelikSrbija3485351
4Dejan PalamarevićDIFSrbija21406141
5Radovan MarkovićJasenicaSrbija16000101
6Ivan BukumirićJasenicaSrbija20152301
7Zoran ŠkorićNeštinSrbija1
8Dragan KrstićParaćinSrbija14139951
9Aleksandar MilojkovićParaćinSrbija86375831
10Dejan RadovanovićParaćinSrbija11401151
11Srđan MarkovićPobedaSrbija84631111
12 Boris BujakovićIndividualacSrbija22117371
13Stanko PerićNovi SadSrbija14133221
M55
1Rajko VojnovićPTTSrbija2332501
2Dragutin JeremićČelikSrbija2330921
3Dragan StrelićDIFSrbija4280681
4Aleksandar StojanovićJasenicaSrbija2064111
5Vlastimir MarjanovićKopaonikSrbija4280581
6Duško RadojčićNovi SadSrbija20905591
7Dragiša VitNovi SadSrbija20953161
8Dušan BabićPobedaSrbija14016881
9Dejan ČvorovićPobedaSrbija82428231
10Dušan JankovićPobedaSrbija21288991
11Života TasićDIFSrbija20417551
12Tomislav ŠeremetNovi SadSrbija1
M65
1Kosta ĆirićAzimut plusSrbija21147551
2Milan CvetkovićČelikSrbija3485231
3Ilija DimitrijevićDIFSrbija95999971
4Uroš VlajićJasenicaSrbija2330421
M70
1Stanislav ŽolnajAvalaSrbija20993331
2Branko GrujićČelikSrbija20770551
3Miodrag RadisavljevićJasenicaSrbija20152221
4Đorđe ZagoracPTTSrbija4372231
5Josip DućakStražilovoSrbija2332691
SZS-B
1Tamara JakšićPobedaSrbija2330591
2Aleksandra StefanovićUrbana sumaSrbija22108541
3Dimitrije Mihajlović PobedaSrbija2330581
4Ilija GigićPobedaSrbija21289001
5Marija PalamarevicDIFSrbija2332321
6Sergei PatiakinIndividualacSrbija20668821
7Milanka VasiljevicIndividualacSrbija4306031
SZS-C
1Margita MimićPobedaSrbija20770511
Ž12
1Anka RankovićČelikSrbija21406071
2Mina GajićDIFSrbija2331331
3Neda PavlovićJasenicaSrbija21121971
4Milica VeljovićMagic MapSrbija85188501
5Anđelija StošićNeštinSrbija1
6Rajna PetrovićStražilovoSrbija20770581
7Mila SelićStražilovoSrbija20953111
8Iva PurićUrbana sumaSrbija22108521
9Izabela MitrovićPobedaSrbija15079811
Ž14
1Marta TrajkovićČelikSrbija28003801
2Mina VučkovićČelikSrbija21165061
3Đurđa SavićDIFSrbija20770321
4Emilija VeljovićMagic MapSrbija82110001
5Tara ŽagarNovi SadSrbija14133261
6Doris NikolićPobedaSrbija14139921
7Maša BauerStražilovoSrbija20770661
8Dunja ČančarevićStražilovoSrbija20709861
Ž16
1Sofija JanjićKošutnjakSrbija2333371
2Angelina VučkovićČelikSrbija2001811
3Lana IvkovićČelikSrbija2001821
4Anđela BogićevićDIFSrbija4280471
5Anđela VeljovićMagic MapSrbija82330001
6Neva GrujićUrbana sumaSrbija4351451
Ž18
1Dunja TatićDIFSrbija80900391
2Dunja BukumiricJasenicaSrbija20152231
3Ivana MarkovićPobedaSrbija20770691
4Anastasija PapićJasenicaSrbija21121841
Ž20
1Nevena NajdanovićKošutnjakSrbija80806031
2Eleonora BodanovićNovi SadSrbija1
Ž21A
1Vanja ĐuričićPobedaSrbija11117491
2Tamara KomatovićPobedaSrbija14529821
Ž21B
1Danila MeđoPobedaSrbija20836881
2Sara StrelićDIFSrbija1
Ž21E
1Robin NikolićPobedaSrbija80024951
2Milena BojovićKopaonikSrbija28009491
3Natalija TatićDIFSrbija83113111
4Jovana TalijanJasenicaSrbija20152151
5Dragana DokmanovićMagic MapSrbija82000991
6Ana PrusacPobedaSrbija14529851
7Eva ŠolajaPobedaSrbija20770311
Ž35
1Nataša VasojevićČelikSrbija21121981
2Mirjana VeljovićMagic MapSrbija14208521
3Nataša PetrovićMagic MapSrbija83000111
4Jelica Janković StošićNeštinSrbija1
5Jelena StankovićOsaSrbija21147701
6Milica SelićStražilovoSrbija22117811
7Darinka RadenkovićČelikSrbija46548141
Ž45
1Teodora MilutinovićČelikSrbija21165081
2Aleksandra JovanovićČelikSrbija14529811
3Irina JuhasDIFSrbija80024911
4Nina PavlovićJasenicaSrbija2332451
5Melinda BogdanovićNovi SadSrbija22117801
6Sonja StarovićNovi SadSrbija14133241
7Mirela MarkovićPobedaSrbija20770701
8Gordana MaleševićPTTSrbija2331511
Ž55
1Biljana GrujićČelikSrbija22117481
2Nataša StrelićDIFSrbija2330901
3Jelena BabićPobedaSrbija14015621
Ž65
1Eržebet ĆirićAzimut plusSrbija21147531
Ž70
1Dragica ŽolnajAvalaSrbija14170761
2Ljubica BačanacDIFSrbija20829991
3Mirjana Milačić BajićPobedaSrbija2063661


Kategorija1. danUkupno
Ž1488
Ž1299
Ž1666
Ž1844
Ž21E77
Ž2022
Ž3577
Ž21A22
SZS-B77
Ž4588
Ž5533
Ž6511
Ž7033
M141414
M121010
M1655
M1855
M2055
M21E1313
M21A33
M451313
M351717
M21B22
M551212
M6544
M7055
Ž21B22
SZS-C11
Ukupno prijavljenih: 1781. dan: 178Sve dane: 178
🌿 štampaj samo ako baš mora